Proč A.K. Tenis?

Profesionalita

U nás se Vám věnují zkušení trenéři se vzděláním, individuálním přístupem a zkušenostmi.

7 dní v týdnu

Tréninkové hodiny si můžete domluvit opravdu na kdykoli.

Široké zázemí

Díky našim partnerům budete za kurt nebo tenisové vybavení platit méně.

Michal Kračman (nar. 2003)

Začínal již ve třech letech v naší školičce. Již jako čtyřletý se účastnil prvních turnajů minitenisu. Trénoval v naší školičce, od pěti let individuální tréninky s otcem až dodnes. Od 8 let členem TK Sparta Praha. Tam spolupracuje s trenérem Jirkou Heřmanem.

Michal hraje pravou rukou, bekhend obouruč. Jeho předností je šikovná rychlá ruka, atraktivní útočná hra za všech okolností. Je prototypem moderního útočného hráče ze všech pozic, což je někdy na úkor jistoty. Zatím má lepší výsledky ve čtyřhře a na rychlejších površích. Musí zapracovat především na taktice a kontrole emocí. Vedle tenisu hraje ještě závodně florbal.

Úspěchy

  • Minitenis: Vítěz mnoha individuálních turnajů. Mistr České republiky družstev 2010, vicemistr 2008, 2009.
  • Babytenis: Vicemistr České republiky 2012.
  • Mladší žáci: Vicemistr České republiky družstev 2015, druhé místo ve čtyrhře a třetí ve dvouhře na halovém MČR v Jablonci 2015. Druhé místo ve na turnaji evropské Tour TE ve Zlíně ve čtyřhře, vítěz čtyřhry na turnaji kategorie A na Neridé.

Julie Pancová (nar. 2007)

S tenisem začínala ve čtyřech letech doma v Rokycanech, také se připravovala na Lokomotivě Plzeň a Spartě Praha. Naší školu navštěvuje od roku 2014. Je vicemistryní České republiky v minitenise se Spartou Praha v roce 2014.

Julie hraje pravou rukou, bekhend obouruč. Její předností je rychlá hra, podpořená velmi dobrým švihem a odvahou. Julie má výborný přístup k tréninku i zápasům. Musí ještě zapracovat na taktice a technice podání.

Šimon Žák (nar. 2006)

Začínal s tenisem v Hloubětíně, od roku 2012 se připravuje na pražské Spartě a od roku 2014 i u nás v naší tenisové škole. Je vicemistrem České republiky za rok 2015 v babytenisu s týmem Sparty.

Šimon hraje pravou rukou, bekhend obouruč. Jeho předností je síla a dynamický švih spojený s velmi šikovnou rukou. Slabina je pohyb v obraně a občasná náladovost.